Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК внесло приписи двом міністрам

НАЗК внесло приписи двом міністрам

Також приписи видали в.о. міністра аграрної політики та очільнику ДСНС на Луганщині.

НАЗК внесло приписи першому віце-прем`єр-міністру - міністру економрозвитку і торгівлі Степану Кубіву, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та в.о. міністра аграрної політики і продовольства Максиму Мартинюку.

Про це повідомляється на сайті Національного агентства із запобігання корупції.

Так, приписи внесено Кубіву – стосовно директора ДП "ДНІПРО-ВДМ" Ігоря Ковтуненка та Омеляну – стосовно директора підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба" Віктора Сударева. Це зробили у зв’язку зі встановленням "фактів непередачі в управління іншій особі належних їм корпоративних прав у товариствах з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення Ковтуненка та Сударева на вказані посади у порядку, передбаченому законом".

Також припис внесено Мартинюку – стосовно голови Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимира Лапи, який не врегулював конфлікт інтересів "у зв’язку з отриманням повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів від начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олега Рубана".

Крім того, НАЗК внесло припис начальнику Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Луганській області Михайлу Пшику через порушення його підлеглим Андрієм Велігошею вимог закону "Про запобігання корупції" під час роботи у складі комісії з питань медико-психологічної реабілітації особового складу.

"Приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП", - нагадали у НАЗК.

Раніше у НАЗК виявили порушення у фінансових звітах трьох партій. Через це розпочато кримінальне провадження.

Відео Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

НАЗК – в книгу рекордів України. Активісти закликають авторів видання занести чиновників агентства в книгу за найтривалішу перевірку декларації. А саме, декларації народного депутата Андрія Павелка. Члени одразу кількох антикорупційних організацій провели мітинг під входом до НАЗК. Вимога проста – дорозслідувати справи про ймовірну корупцію та конфлікт інтересів у роботі голови федерації футболу України, а за сумісництвом народного депутата і голови бюджетного комітету ВР Андрія Павелка. 

Активісти вимагають від голови НАЗК звіту про проведену перевірку діяльності Андрія Павелка

Залиште свій коментар

Вибір редакції