Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії смертельно небезпечні медузи атакують людей

Медузи атакують австралійські пляжі.

На північному сході Австралії понад 22 людини потрапили у лікарню через опіки отруйних медуз "іруканджі". Про це повідомляє австралійський телеканал SBS.

Як повідомляється, постраждалі доставлені в лікарні штату Квінсленд на північному сході країни. Австралійська служба консультацій з питань опіків медуз повідомляє, що загальна кількість потерпілих більш ніж в два рази перевищує середній показник за десять років.

Зазначається, що від 1 грудня до 7 січня у всій країні за медичною допомогою після атаки медуз звернулися понад 22,2 тисячі осіб.

Довідка: Медуза "іруканджі" є маловивченим видом. Тіло медузи за розміром не більше арахісу, але її щупальця можуть сягати одного метра в довжину. Отрута у разі дії на людину викликає цілий ланцюг паралітичних ефектів (таких як сильний головний біль, болі в спині, м'язові болі, болі в зоні живота і таза, нудота і блювота, пітливість, неспокій, гіпертонія, тахікардія та набряк легенів), названих синдромом іруканджі, в окремих випадках здатна привести до смерті (жахливий біль у всьому тілу буде тривати близько доби).

Відео Отруйна медуза Корнерот з'явилася в Азовському морі

Нові мешканці Азовського моря можуть досягати 50-60 см у діаметрі і важити до 10 кг. На їх мереживних плавниках розташовуються отруйні клітини, які добряче жалять. Вбити ними людину медуза не може, а ось завдати болючого опіку, до 30 сантиметрів у діаметрі, цілком. Сходити зі шкіри такий опік може кілька років. Цікаво, що раніше медуза Корнерот жила лише в Чорному і Середземному морях, а зараз чомусь з'явилася в Азовському морі.

Отруйна медуза Корнерот з'явилася в Азовському морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції