Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держава у смартфоні. Обличчям демоверсії водійських посвідчень обрали українку, яка працює у Польщі

Вона працює у модельному агенстві.

Українка з польського модельного агентства Олександра Ободянська стала обличчям для демоверсії електронного посвідчення водія.

Про це йдеться на сторінці Міністерства цифрової трансформації у Facebook.

"Обрали майбутнє обличчя електронної держави, ним стане Саша Ободянська. Переможницю серед лідерів обирали усією командою та партнерами. Майже одноголосно обрали Олександру. Вітаємо її та чекаємо на презентацію додатку", - йдеться в повідомленні.

Напередодні глава відомства Михайло Федоров у Facebook провів конкурс на обличчя для демоверсії електронних водійських посвідчень. Уточнюється, що під час відбору фахівці брали до уваги декілька факторів, зокрема, реальність фотографії та відповідність людині, яка її опублікувала.  Також було необхідно, щоб фото подобалося іншим користувачам і людині на ньому було не менше 18 років. Очікується, що обличчя Ободянської незабаром розмістять на електронному посвідченні водія.

Обрали майбутнє обличчя електронної держави, їм стане — Саша Ободянская (Sasha Obodianska) Найважчим було обрати 10...

Опубликовано Міністерство цифрової трансформації України Понедельник, 25 ноября 2019 г.

Про дівчину відомо, що переможниця конкурсу - громадянка України. Втім, у 2018 році вона отримала ґрант за міжнародною стипендіальною програмою International Scholarship Programme of WSB University та вирушила на навчання до Польщі. Наразі, як свідчить інформація на її сторінці у Facebook, вона працює у польському модельному агенстві в AS Management.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

good morning

Публикация от добро пожаловаться (@sashaobodianska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Carmen

Публикация от добро пожаловаться (@sashaobodianska)

Нагадаємо, раніше віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров висловив сподівання, що Україна зможе стати світовим лідером у сфері діджиталізації вже за п’ять років. Вже у грудні 2019 року буде презентовано мобільний додаток “Дія” (“Держава у смартфоні”). Перші проєкти, які вже будуть у смартфоні – це водійські права, технічний паспорт на авто. Окрім того, за словами віцепрем’єра, досить скоро будуть електронні студентські, електронні посвідчення пенсіонера. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції