Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеський медичний університет захопили рейдери - МОЗ

Одеський медичний університет захопили рейдери - МОЗ

У міністерстві б'ють на сполох.

У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що рейдери захопили Одеський національний медичний університет після внесення до Єдиного державного реєстру юридичного запису про виконання обов’язків ректора Юрієм Сухіним.

Про це повідомили у прес-службі МОЗ України.

У відомстві розповіли, що 21 листопада дізналися про внесення змін до ЄДР, а саме запис про виконання обов’язків ректора Одеського Національного медичного університету Сухіним Ю.В. Проте МОЗ заявляє як орган управління не видавало наказу про покладення обов’язків ректора Одеського національного медичного університету на Сухіна.

"У відповідь на скаргу МОЗ України Міністерство юстиції України вже раніше скасувало рішення про реєстрацію в ЄДР самопроголошеного керівника Одеського національного медичного університету Сухіна Ю.В", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В міністерстві додали, що вважають внесення запису до ЄДР про Сухіна рейдерським захопленням Одеського національного медичного університету та просить утриматись від опрацювання документів за його підписом.

Нагадаємо, влітку Міністерство охорони здоров'я України звільнило з посади ректора Одеського національного медичного університету почесного громадянина Одеси Валерія Запорожана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції