Опозиція знайшла привід для відставки Азарова

Повернення в Кабмін нового Податкового кодексу означає його відхилення і підтвердило відсутність єдиної стратегії дій нинішньої влади. Відповідно, у відставку має піти весь уряд на чолі з прем'єр-міністром Азаровим.

Заступник голови ВР депутат від БЮТ Микола Томенко вважає, що фактичне повернення в Кабмін нового Податкового кодексу означає його відхилення і підтверджує відсутність єдиної стратегії дій нинішньої влади. Відповідно, "у відставку має піти весь уряд на чолі з прем'єр-міністром Азаровим".

Томенко назвав реальним успіхом те, що Верховна рада де-факто відправила на доопрацювання "антидемократичний і не професійно підготовлений Податковий кодекс".

"Виходячи з того, що уряд одноголосно проголосував за цей документ, а у Верховну раду він направлений від його ініціатора - прем'єр-міністра, то, логічно, що у відставку має піти весь уряд на чолі з прем'єр-міністром Азаровим ", - сказав політик.

За його словами, після реакції опозиції на цей документ вдалося прийти до розуміння серйозної помилки уряду, яку поступово визнали і в Адміністрації президента, і депутати не тільки опозиції, а й коаліції.

"Проголосувати за постанову про всенародне обговорення проекту ПК, насправді в такій завуальованій формі означає його відхилення", - наголосив політик.

Віце-спікер зазначив, що 15 червня у Раді був зареєстрований проект Податкового кодексу України, ініціатором якого виступав прем'єр-міністр Микола Азаров, а в пояснювальній записці, яку від імені уряду підписав міністр фінансів Федір Ярошенко, говорилося , що цілями цього документа, зокрема, є "демократизація податкової служби, встановлення рівноправних відносин між платниками податків та податковими органами; впровадження" податкових канікул "для малого бізнесу і т.п."

У червні Адміністрація президента закликала допрацювати нинішню редакцію проекту Податкового кодексу, оскільки в ньому "дуже багато недоробок". 

5 липня регіоналка Олена Бондаренко заявила, що Податковий кодекс не буде прийнятий до кінця поточної сесії і додала, що в проект Податкового кодексу подано 5,357 тис. поправок.

Сьогодні, 8 липня, парламент доручив Кабміну обнародувати текст проекту Податкового кодексу, узагальнити його результати і до 5 вересня 2010 року подати їх до ВР.

Читайте також:

Депутати винесли Податковий кодекс на всенародне обговорення

Янукович переніс ухвалення Податкового кодексу на осінь

Янукович передав до Ради свої зауваження до Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: