Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Освітяни за гідну зарплату": під Радою тисячі вчителів вийшли на мітинг

За правопорядком стежить поліція.

Вдень 29 жовтня до Києві з'їхалися вчителі з усієї України. Освітяни наразі перебувають під стінами Верховної Ради, вони дзвонять у дзвіночки та вимагають зберегти гідну оплату праці, скорочений робочий час і добровільну сертифікацію.

Відповідне відео опублікувала "Радіо Свобода" у своєму Twitter.

Як повідомляє "Інформатор" із місця подій, колона людей зібралася на Майдані, пройшла Хрещатиком і вулицею Грушевського, а нині зупинилася біля Верховної Ради. Як зазначається, на місці присутні правоохоронці, які стежать за правопорядком на акції. Наразі жодних зіткнень не зафіксовано. 

Головною вимогою мітингувальників є збереження надбавок та доплат педагогам під час розгляду парламентом закону "Про повну загальну середню освіту". Серед інших вимог: можливість роботи за безстроковими трудовими договорами для працівників пенсійного віку; скорочений робочий час для педагогічних працівників; добровільність сертифікації для педагогічних працівників.

Нагадаємо, раніше на Житомирщині близько 100 вчителів перекривали трасу "Київ-Ковель". У такий спосіб вони привертали увагу до заборгованості із зарплати. Люди від літа не отримують зарплати, бо в районі немає грошей через недоотримання освітньої субвенції, хоч обласна адміністрація нарікає саме на чиновників ОТГ.

Відео Від літа не отримують зарплатню: півтори сотні вчителів перекрили трасу на Житомирщині

Люди від літа не отримують зарплати. У районі кажуть, що грошей немає, бо недоотримали освітню субвенцію. А от в обласній адміністрації звинувачують чиновників ОТГ. Мовляв, саме вони надали неточні дані, тому й субвенцію заклали меншу за необхідну. ТСН далі про чиновників, які своїми помилками ставлять людей на межу виживання.    

Від літа не отримують зарплатню: півтори сотні вчителів перекрили трасу на Житомирщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції