Після етапування Сенцов потрапив до штрафного ізолятора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат Дмитро Дінзе, що представляє інтереси Сенцова, наразі утримався від коментування причини поміщення його підзахисного до штрафного ізолятора колонії.

Українського режисера Олега Сенцова, засудженого в Росії за тероризм, переведено до штрафного ізолятора колонії, де він відбуває покарання.

Про це повідомляє керівник міжнародної правозахисної організації "Агора" Павло Чиков, пише Інтерфакс.

"Олег після етапування до колонії загримів до ШІЗО", - зазначив Чиков.

Своєю чергою, адвокат Дмитро Дінзе, що представляє інтереси Сенцова, наразі утримався від коментування причини поміщення його підзахисного до штрафного ізолятора колонії.

Нагадаємо, раніше російські правозахисники дізналися про етапування українського режисера Олега Сенцова, котрий відбуває 20-річний тюремний термін за фіктивними звинуваченнями кремлівської влади. Лист від політв’язня отримали Микола і Тетяна Щури. Документ датовано 27 вересня та відправлено з Кірова, де українець перебував проїздом із Якутії на Ямал. Режисер повідомляє, що його етапують в Лабитнангі – місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. За словами Сенцова, за час етапу він побував у кількох пенітенціарних установах Іркутська, Омська і Кірова зі поганою репутацією, але ніяких заходів фізичного впливу до нього не застосовували. 

ВідеоУ Києві презентували книгу про життя Сенцова, написану з його автобіографії та слів рідних

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції