Сенцов розповів про етапування в колонію за полярним колом

Українця везуть до Ямало-Ненецької автономії РФ.

Російські правозахисники дізналися про етапування українського режисера Олега Сенцова, котрий відбуває 20-річний тюремний термін за фіктивними звинуваченнями кремлівської влади. Лист від політв’язня отримали Микола і Тетяна Щури, повідомляє Радіо Свобода.

Документ датовано 27 вересня та відправлено з Кірова, де українець перебував проїздом із Якутії на Ямал. Режисер повідомляє, що його етапують в Лабитнангі – місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. За словами Сенцова, за час етапу він побував у кількох пенітенціарних установах Іркутська, Омська і Кірова зі поганою репутацією, але ніяких заходів фізичного впливу до нього не застосовували.

Українець також повідомляє, що завдяки переведенню до іншої колонії "зміг подивитися всі великі річки Росії: Волгу, Каму, Обь, Єнісей і Лєну, навіть краєм бачив Байкал з віконця повітряної в'язниці". За словами Сенцова, його "самопочуття нормальне, політ проходить благополучно".

У вересні стало відомо, що українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого в Росії, відправили по етапу з колонії в Якутії, і його місце перебування невідоме. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе 

ВідеоУв'язненого Олега Сенцова переводять до Челябінська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: