Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов розповів про етапування в колонію за полярним колом

Українця везуть до Ямало-Ненецької автономії РФ.

Російські правозахисники дізналися про етапування українського режисера Олега Сенцова, котрий відбуває 20-річний тюремний термін за фіктивними звинуваченнями кремлівської влади. Лист від політв’язня отримали Микола і Тетяна Щури, повідомляє Радіо Свобода.

Документ датовано 27 вересня та відправлено з Кірова, де українець перебував проїздом із Якутії на Ямал. Режисер повідомляє, що його етапують в Лабитнангі – місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. За словами Сенцова, за час етапу він побував у кількох пенітенціарних установах Іркутська, Омська і Кірова зі поганою репутацією, але ніяких заходів фізичного впливу до нього не застосовували.

Українець також повідомляє, що завдяки переведенню до іншої колонії "зміг подивитися всі великі річки Росії: Волгу, Каму, Обь, Єнісей і Лєну, навіть краєм бачив Байкал з віконця повітряної в'язниці". За словами Сенцова, його "самопочуття нормальне, політ проходить благополучно".

У вересні стало відомо, що українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого в Росії, відправили по етапу з колонії в Якутії, і його місце перебування невідоме. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе 

ВідеоУв'язненого Олега Сенцова переводять до Челябінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції