Плавала і заблукала: під Дніпром жінка добу просиділа на острові

Плавала і заблукала: під Дніпром жінка добу просиділа на острові

Плавала і заблукала: під Дніпром жінка добу просиділа на острові

Жінка перепливла річку і заблукала.

У Дніпропетровській області у Обухівці 21 липня 68-річна жінка пішла купатися і зникла. Майже добу її шукали і знайшли на острові, де вона провела ніч і день.

Про це розповіла її донька Марина Сидоряка-Андронова.

68-річна Людмила Андронова  пішла купатися в Оріхівці у річці Орель, після чого зникла. Очевидці бачили, як вона перепливла  річку в районі пляжу бази відпочинку "Гніздо глухаря" близько 21:00, а назад не повернулася.

Рідні жінки забили на сполох, а до пошуків підключилися поліція і кінологи. Зниклу пенсіонерку шукали усю ніч і наступний день. Жінка перепливала річку і заблукала. В результаті вона опинилася на острівці, де її і знайшли.

" О 19.00 поїхали на останній візит до темряви. Чесно, з одного боку вірила до останнього, з іншого - надія згасала. Приїхали знову на те місце, де її бачили востаннє. А там як раз гуляла жінка, яка телефонувала мені, побачивши пост. Вона пішла показати нам, де саме бачила її в перший раз. Це виявилося далеко, і в той момент ми побачили ворушіння на іншому березі. Це був острів, окликнули її - відповіла. Пішли шукати човен і забрали її ", - написала Марина Сидоряка Андронова.

Жінка подякувала усім небайдужим громадянам, які допомогали у пошуку її мами, а також правоохоронцям і кінологам.

Нагадаємо, що на Рівненщині розшукують 13-річну Валерію Яруту. Про зникнення дівчинки 21 липня повідомив поліцію її батько - 38-річний житель села Варковичі.

Наступна публікація