Похорон Оксани Макар зможуть знімати всі охочі

Дата публікації
Перегляди
7417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Похорон Оксани Макар зможуть знімати всі охочі

Активісти захищають маму Оксани від представників преси, які ллють на неї бруд / Фото: novosti-n.mk.ua

Активіст громадської групи "Гард-N", члени якої підтримують зв'язок з мамою Оксани, висловив думку, що ніхто не заборонятиме журналістам працювати.

Завтра будь-який представник преси зможе бути присутнім на похороні Оксани Макар і відзняти все, що відбуватиметься.

Про це від імені матері Оксани Тетяни Суровицької заявив Юрій Круцилов, один із активістів громадської групи "Гард-N", яка організовувала мітинги на підтримку Оксани, пише Уніан.

Круцилов та його однодумці постійно перебувають на зв'язку з Суровицькою і всіляко допомагають в організації похорону.

На сайті "Новости-N" з'явилося повідомлення про те, що нібито права на висвітлення похорону Оксани Макар отримав один центральний телеканал, а решту журналістів не буде допущено до висвітлення сумної події.

"Проте стало відомо подробиці того, що саме попросили жінки в своїх заявах. Так, бабуся Оксани попросила не підпускати сторонніх до будинку, до жалобної процесії і навіть не пускати чужих людей на кладовище. В світлі того, що мама Оксани Суровицька закликає всіх охочих приїхати попрощатися з дочкою, це виглядає дивно", - підкреслив Круцилов.

Читайте Реакція мучителів на смерть Оксани Макар: істерика, смуток і спокій

"Швидше за все, ексклюзивне право на зйомку похорону отримав тільки один центральний телеканал, - таке припущення висловлює сайт "Новости-N". Таким чином, небажання мами Оксани бачити на похороні журналістів інших ЗМІ легко пояснити", - сказав Круцилов.

Він стверджує, що завтра журналісти зможуть одержати відповіді на всі запитання: "Ніхто нікому не заборонятиме працювати. Всі повідомлення про ексклюзивні права на право зйомки похорону – це чорний піар, який комусь вигідний".

За словами Круцилова, "ми змушені захищати маму від преси. Дівчинку ще не поховали, а на неї продовжують лити бруд. Так само, як і обмовили її рідних, ставлячи різні запитання про гроші".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація