Реакція мучителів на смерть Оксани Макар: істерика, смуток і спокій

Дата публікації
Перегляди
53к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Реакція мучителів на смерть Оксани Макар: істерика, смуток і спокій

В декого з миколаївських садистів звістка про смерть Оксани викликала істерику, а дехто залишився спокійним / Фото: novosti-n.mk.ua

У Артема Погосяна звістка про смерть викликала приступ істерики - адже він сподівався, що йому пом'якшать вирок.

Підозрюваним у знущанні над Оксаною Макар, арештованим Максиму Присяжнюку, Євгену Краснощоку і Артему Погосяну вже розповіли про смерть дівчини. Про це пише "Комсомольська Правда в Україні".

Як повідомляють джерела видання, у Погосяна ця звістка викликала черговий приступ істерики - адже він сподівався, що йому перекваліфікують статтю і пом'якшать вирок. Як відомо, молодик єдиний, хто на допитах постійно плаче і запевняє, що в зґвалтуванні участі не брав і взагалі виявився в тій квартирі випадково.

Максим Присяжнюк ніяких особливих емоцій не проявив і нічого не сказав, повідомляють джерела.

Що до Євгена Краснощока - того самого, хто запропонував підпалити Оксану, щоб замести сліди, - то він, почувши про її смерть, засмутився.

"Ні, це не співпереживання долі цієї бідної дівчинки. Він засмучений, що вона не померла до того, як її знайшли, - все одно ж була не жилець", - зазначило джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дружина Краснощока стверджує, нібито в СІЗО її чоловіка побили так, що він потрапив до реанімації. Але в міліції їй цю інформацію спростували.

Про смерть Оксани жінка дізналася вчора зранку і заявила, що "як людину, її дуже шкода, але вона невчасно померла".

Як відомо, після зґвалтування і спроби спалити її дівчина залишилась живою. 20 днів лікарі боролися за її життя, однак вранці 29 березня Оксана померла.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
53к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація