У цьому році на золоті знову можна непогано заробити

Дата публікації
Перегляди
1705
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У цьому році на золоті знову можна непогано заробити

Золото буде і надалі дорожчати

Фахівці радять переводити вільні кошти у золото.

Золото до кінця поточного року виросте у ціні до $ 1900 за тройську унцію, а максимальна ціна протягом року буде доходити і до $ 2200, прогнозує заступник голови правління комерційного банку Ігор Львов.

"Я хочу сказати про прогноз Національного банку на цей рік - 2200 доларів. Я менш оптимістичний, але до 2200 воно буде доходити, це буде спекулятивна ціна на сплесках. Цей рік, думаю, золото закінчить на 1900 доларах за унцію", - сказав він, пише Gazeta.ua.

На сьогоднішній день ціна тройської унції золота у Нацбанку складає 1650 дол. Тобто усі, хто мають фінансові ресурси можуть отримати непогані прибутки у довготривалій перспективі від росту ціни.

Варто зазначити, що ще у грудні минулого року НБУ прогнозував, що у 2012 році ціна дорогоцінного металу виросте до 2200-2300 долю за унцію. У зв'язку з чим Нацбанк рекомендував населенню не тримати вільні кошти "від матрацом", а інвестувати у золото.

Як повідомлялось, за підсумками минулого 2011 року попит на золото в Україні виріс у 2,3 разу, до 15,6 тонн, а попит на срібло скоротився на 4% - до 8,2 тонн. Таке зростання попиту на золото також свідчить про те, що ціна його буде надалі тільки збільшуватись.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1705
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація