Помер один із авторів Конституції України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не стало Віктора Мусіяки

У понеділок, 22 липня, у віці 73 років помер відомий український юрист і політичний діяч Віктор Мусіяка.

Про це повідомляє  LB.ua.

За даними видання, причиною смерті громадського діяча став інфаркт.

Довідка:

Віктор Лаврентійович Мусіяка народився 28 червня 1946 на Миколаївщині. Був відомим українським політиком, один з авторів тексту Конституції України, колишній лідер партії "Вперед, Україно!". Професор Києво-Могилянської академії.

1973 року закінчив Харківський юридичний інститут, там же почав викладацьку діяльність. Від 1983 до 1996 року був завідувачем кафедри цивільного права, проректором Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. Протягом 2000-2002 років завідував кафедрою галузевих юридичних наук юридичного факультету Національного університету "Києво-Могилянська академія".

1994 року починає політичну діяльність. Народний депутат України 2-го скликання від квітня 1994 до квітня 1998 року. Від листопада 1995 року до червня 1996 був постійним представником Президента України у Верховній Раді України.

На виборах 2002 року знову потрапив до Верховної Ради за списками блоку "Наша Україна", в який входила і очолювана ним партія "Вперед, Україно!"

ВідеоУ лікарні Дніпра помер народний герой України Олександр Колодяжний

Сімох українських військових поранено, двох травмовано на східному фронті. Під вогнем ворожої артилерії, мінометів та гранатометів - позиції вздовж усієї лінії розмежування. Б'ють також і з протитанкових ракетних комплексів. Тим часом у лікарні в Дніпрі від поранень помер народний герой України, розвідник Олександр Колодяжний.

У лікарні Дніпра помер народний герой України Олександр Колодяжний

Залиште свій коментар

Вибір редакції