Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон про комунальні послуги

Президент вважає, що сприятиме підвищенню якості послуг.

5 грудня президент України Петро Порошенко підписав закон про житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляє прес-служба голови української держави.

ВідеоВ Україні запровадять пеню за прострочену оплату комунальних послуг

"Реалізація положень закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням", - йдеться у повідомленні.

У президента зазначають, що закон осучаснює правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг. Також документ запроваджує "новітні моделі договірних взаємовідносин між споживачами та виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності".

Нагадаємо, 9 листопада Верховна Рада прийняла новий закон про комунальні послуги, згідно з яким, ЖЕКи позбавляються монополії на ринку надання комунальних послуг. Жителям і споживачам пропонується укладати договори на отримання всього комплексу послуг ЖКГ - на послуги з управління, водопостачання, теплопостачання, газу та електрики. Також законопроект пропонує виділити з квартирної плати послугу з поводження з твердими відходами. Запроваджується типовий договір на управління будинком, що передбачає прозорий поділ тарифу із зазначенням розміру плати за комунальні послуги та плати за послуги з управління. А окрема частина присвячена перевірці якості комунальних послуг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції