Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аграрний комітет ВР підтримав продовження мораторію на продаж землі до 2019 року

Комітет рекомендує парламенту ухвалити відповідний законопроект.

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав законопроект №7350, який передбачає продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті українського парламенту.

ВідеоМораторій на продаж землі можуть скасувати вже восени

17 народний депутатів-членів комітету підтримали рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти цей законопроект за основу і в цілому як закон.

Ініціаторами продовження мораторію на продаж землі стали семеро парламентарів: Сергій Лабазюк (група Воля народу), Валерій Давиденко, Іван Рибак, Микола Люшняк, Андрій Кіт (фракція Блок Петра Порошенка), Олег Кулініч (група Партія Відродження), і Артем Вітко (фракція Радикальної партії). Вони внесли відповідний законопроект до Ради 30 листопада.

Депутати у цьому документі пропонують продовжити мораторій на продаж-купівлю землі до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення, але не раніше 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає проти продажу землі агрохолдингам та іноземцям.

"Можливо допустити обіг землі між фермерами-українцями - фізичними особами в тих обсягах, які необхідні для створення сільськогосподарського підприємства", - зазначив глава уряду.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко дав рік на створення електронного кадастру для запуску земельної реформи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції