Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аграрний комітет ВР підтримав продовження мораторію на продаж землі до 2019 року

Аграрний комітет ВР підтримав продовження мораторію на продаж землі до 2019 року

Комітет рекомендує парламенту ухвалити відповідний законопроект.

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав законопроект №7350, який передбачає продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті українського парламенту.

Відео Мораторій на продаж землі можуть скасувати вже восени

17 народний депутатів-членів комітету підтримали рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти цей законопроект за основу і в цілому як закон.

Ініціаторами продовження мораторію на продаж землі стали семеро парламентарів: Сергій Лабазюк (група Воля народу), Валерій Давиденко, Іван Рибак, Микола Люшняк, Андрій Кіт (фракція Блок Петра Порошенка), Олег Кулініч (група Партія Відродження), і Артем Вітко (фракція Радикальної партії). Вони внесли відповідний законопроект до Ради 30 листопада.

Депутати у цьому документі пропонують продовжити мораторій на продаж-купівлю землі до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення, але не раніше 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає проти продажу землі агрохолдингам та іноземцям.

"Можливо допустити обіг землі між фермерами-українцями - фізичними особами в тих обсягах, які необхідні для створення сільськогосподарського підприємства", - зазначив глава уряду.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко дав рік на створення електронного кадастру для запуску земельної реформи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції