Пшонка набрехав за підписку про невиїзд Мельниченка - aдвокат

Пшонка набрехав за підписку про невиїзд Мельниченка - aдвокат

Микола Мельниченко / Фото: AFP

Екс-охоронець Кучми перебуває за межами України у зв'язку з загрозою його життю.

Адвокат екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка Павло Сичов здивований заявами генпрокурора Віктора Пшонки про розшук його підзахисного і стверджує, що Мельниченко ніколи не давав підписку про невиїзд.

"Я завтра офіційно звернуся до органів слідства. Якщо є розшук, я отримаю інформацію", - заявив адвокат, наголосивши, що Мельниченко "ніколи на підписці не був".

Він зазначив, що до 28 вересня нинішнього року Мельниченка не викликали до слідчого.

Сичов розповів, що 11 жовтня він письмово повідомив слідчого СБУ, що Мельниченко "не може взяти участь у слідчих діях, тому що перебуває за межами України у зв'язку з загрозою його життю".

Як пояснив адвокат, слова Генпрокурора "брехливі, так як не могла людина викликатись повісткою на допит, якщо вона на той час уже перебувала у розшуку (постанова від 23 вересня)". "Інформація про те, що розшук з 23 числа мене дуже сильно здивувала. Як можна викликати людину повісткою, якщо він вже в розшуку?", - висловив здивування Сичов.

"Микола Іванович неодноразово звертався і до Генпрокуратури, і в СБУ, щоб його викликали, щоб він дав свідчення, але протягом двох місяців його ніхто не викликав", - наголосив адвокат. "Слова генпрокурора є брехнею", - резюмував Сичов.

Як повідомлялося, Пшонка заявив, що Мельниченка 23 вересня оголошено в розшук і нагадав, що суд відновив слідство, а розслідує кримінальну справу проти Мельниченка СБУ.

Він також заявив, що у Мельниченка була підписка про невиїзд, але зафіксовано два порушення ним підписки про невиїзд. "Було прийнято рішення про доставку до слідчого, але екс-майор не з'явився", - заявив генпрокурор.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Мельниченка оголосили у міждержавний розшук за зраду.

11 жовтня адвокат Мельниченка Микола Неділько заявив, що його підзахисний перебуває за кордоном. Такий крок екс-співробітника президентської охорони Неділько пояснив тим, що в Україні є реальна загроза його життю.

Читайте також:

СБУ оголосила Мельниченка у розшук

Адвокат: Мельниченко дізнався, що його хочуть прибрати, і заліг на дно

Джерело: розшукуваний Мельниченко сховався за кордоном

Мельниченку закрили виїзд з України

Повʼязані теми:

Наступна публікація