Путін знову навідається до анексованого Криму

Президент Росії відвідає Керч. 

Глава РФ Володимир Путін відвідає анексований Крим 15 вересня, щоб провести засідання президії Держради з питань розвитку транспортної системи півдня Росії. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Згідно з інформацією, на засіданні обговорюватиметься формування міжнародних транспортних коридорів для забезпечення перевезень.

"Основними темами заходу стануть формування на півдні Росії ділянок міжнародних транспортних коридорів для забезпечення експортно-імпортних перевезень і міжнародного транзиту", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, Путін обговорить реалізацію інвестиційних проектів з реконструкції та будівництва об'єктів портової, автомобільної, залізничної та аеропортової інфраструктури. Це передбачено Транспортною стратегією Росії на період до 2030 року.

Нагадаємо, раніше, 19 серпня, Володимир Путін приїжджав із робочим візитом в анексований Крим, щоб провести засідання з членами Ради безпеки. Його візит відбувся через два тижні після того, як ФСБ Росії затримала так званих "українських диверсантів". Під час свого візиту до окупованого Криму президент РФ заявив про те, що українська влада нібито здійснила на півострові "диверсії" через невиконання Мінських угод.

Залиште свій коментар

Наступна публікація