Путін пояснив "диверсію" у Криму невиконанням Мінських угод

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава РФ стверджує, що не згортатиме відносини із владою України. 

Президент Росії Володимир Путін під час свого візиту до окупованого Криму заявив про те, що українська влада нібито здійснила на півострові "диверсії" через невиконання Мінських угод.

"Зрозуміло, навіщо це було зроблено - бо не хочуть або не можуть з якихось міркувань виконувати мінські домовленості. І не можуть пояснити власному народові суттєві промахи в соціально-економічній політиці", - наводить його цитату російська агенція "Інтерфакс".

Путін також наголосив, що не збирається "згортати" відносини із українською владою.

"Ми проте будемо створювати можливості для розвитку контактів, їхньої підтримки", - заявив глава держави, говорячи про дипломатичні відносини із Україною.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ заявила про запобігання в окупованому Криму терористичних актів, які нібито були підготовлені Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. 

Влада України, своєю чергою, неодноразово стверджувала, що не має ніякого відношення до "диверсій" на окупованому півострові. 

Західні країни підкреслювали, що Москва не надала доказів причетності Києва до "диверсії".

Відео Захід не вірить, що так звана "диверсія у Криму" справа рук українців

Російський президент Володимир Путін заявив, що замість пошуків шляхів врегулювання конфлікту Україна "перейшла до практики терору". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції