Рада підтримала законопроєкт про територіальну оборону в Україні

Рада підтримала законопроєкт про територіальну оборону в Україні

Фото: УНІАН

Документ поки ухвалили у першому читанні.

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про основи національного спротиву.

Про це інформує ТСН.ua.

"За" проголосували 318 нардепів.

Документ передбачає розвиток територіальної оброни, організації руху опору і відповідної підготовки громадян України до національного спротиву. Закон регулює фінансування та матеріально-технічне забезпечення національного спротиву; соціальний і правовий захист осіб, які беруть участь у ньому.

Передбачається створення добровольчих формувань територіальної громади – підрозділів, сформованих на добровільній основі для участі у завданнях в межах території відповідної територіальної громади.

Особлива увага в законі звертається на патріотичне виховання громадян і максимально широке залучення українців до захисту батьківщини.

"Положення проєкту закону передбачають залучення широких верств населення України, що сприятиме підвищенню рівня національної стійкості і обороноздатності держави в умовах неконвенційних загроз, а також згуртуванню суспільства, патріотичному вихованню громадян, наданню обороні України всенародного характеру та готовності громадян України до захисту своєї країни", - йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, що Верховна Рада схвалила закон про в'язницю за брехню у деклараціях.

Якою буде територіальна оборона в Україні та чи буде вона взагалі

Якою буде територіальна оборона в Україні та чи буде вона взагалі

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація