Росія скасувала 10 поїздів через "ігри" Ради з часом

Серед скасованих поїздів: №26 "Євпаторія - Москва", №70 "Бердянськ - Москва", №208 "Сімферополь - Москва" та інші.

Компанія "Російські залізниці" (Росія) скасувала 10 поїздів, що курсують через територію України, в період з 30 жовтня по 3 грудня у зв'язку з переходом України на зимовий час.

Про це сказано у повідомленні, розміщеному на сайті Російських залізниць.

Серед скасованих поїздів: №26 "Євпаторія - Москва", №70 "Бердянськ - Москва", №208 "Сімферополь - Москва", №234 "Севастополь - Москва", №258 "Севастополь - Москва", №276 "Феодосія - Санкт-Петербург", №268 "Сімферополь - Череповець", №288 "Сімферополь - Воркута", №424 "Євпаторія - Архангельськ", №528 "Євпаторія - Лабитнангі".

Через рішення Верховної ради про перехід на зимовий час, "Російські залізниці" змушені були відкоригувати розклад руху пасажирських поїздів далекого сполучення з Україною.

Для проведення цієї роботи тимчасово закритий продаж квитків на поїзди у сполученні з Україною і подальшим транзитом через її територію з відправленням після 3 грудня.

У повідомленні підкреслюється, що робота ведеться в максимально стислий термін, і про відкриття продажів квитків на дати після 3 грудня року пасажири будуть вчасно поінформовані.

У період з 30 жовтня по 3 грудня багато поїздів, що курсують через територію України, будуть прибувати за графіком.

Це пов'язано з тим, що рішення про перехід на зимовий час в Україні було прийнято, коли вже здійснювався продаж квитків на дати відправлення після 30 жовтня (продаж квитків на поїзди далекого сполучення у внутрішньоросійському сполученні і сполученні з країнами СНД здійснюється за 45 діб до дати відправлення поїзда).

У повідомленні також зазначається, що в період з 30 жовтня по 3 грудня, рухаючись відповідно до діючого графіка, поїзди при перетинанні кордону України та Росії через різницю в часі фактично будуть в'їжджати на територію Росії із запізненням на 1 годину.

Рух всіх типів поїздів (далекого сполучення, приміських і вантажних) взаємозалежний, і скоротити запізнення на 1 годину для поїздів далекого сполучення без порушення графіка руху інших поїздів, і в першу чергу, приміських, неможливо.

У зв'язку із цим було прийнято рішення не скорочувати вимушене запізнення поїздів, що йдуть з України, щоб максимально зберегти графіки руху інших поїздів.

18 жовтня Рада скасувала своє попереднє рішення й відновила переведення годинників на зимовий час.

Читайте також:

Рада повернула українцям зимовий час

Придністров'я вирішило жити за українським часом

Через зимовий час поїзди будуть спізнюватися

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

У Львові хочуть ввести власний час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: