Росіянку не впустили до України через зв'язок з "ІД"

26-річна громадянка Росії прибула до Харкова авіарейсом зі Стамбула.

Співробітники Служби безпеки України примусово повернули росіянку, яка може бути причетною до "ІД".

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

26-річна громадянка Росії 10 вересня прибула до Харкова авіарейсом зі Стамбула. Під час проходження прикордонного контролю вона не змогла пояснити мету свого візиту до України.

Вона лише повідомила, що її депортували з Туреччини за причетність до діяльності міжнародної терористичної організації "ІД". Росіянка постійно плуталась у своїх біографічних даних та не змогла розповісти, чим вона займалась на території Туреччини.

"Задля забезпечення інтересів національної безпеки СБУ 12 вересня прийняла рішення про примусове повернення росіянки з України. Того ж дня вона добровільно виїхала в напрямку Росії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, окружний суд в Білостоці заарештував чотирьох чеченців, громадян Росії, яких підозрюються у підтримці "Ісламської держави". Слідчі Підляської філії Департаменту зі справ організованої злочинності та корупції Прокуратури Польщі звинувачують їх, зокрема, у передачі грошей терористам на Близькому Сході. Речник Окружного суду В'єслав Живолєвський повідомив, що у звинувачувальному акті згадано про два звинувачення. Одне з них стосується участі в організованій злочинній групі, а друге – фінансування злочинів, пов'язаних із діяльністю "Ісламської держави".

Залиште свій коментар

Наступна публікація