Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ провела обшуки в "КСГ Банк"

Наприкінці серпня ц.р. Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "КСГ Банк" за систематичні порушення законодавства. 

СБУ спільно з прокуратурою та поліцією провела обшуки в ПАТ "КСГ Банк" у рамках кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 ККУ (шахрайство) щодо протиправного заволодіння 386 млн грн.

Про це інформує СБУ.

Обшуки відбулися у приміщеннях офісів банку та комерційних структур, причетних до протиправної діяльності, а також за адресами проживання ключових власників і посадовців банку. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили чорнову бухгалтерію, штампи та печатки, документи, що підтверджують незаконну діяльність, та носії з інформацією про роботу фіктивних підприємств, причетних до фінансових операцій з коштами банківської установи.

Слідство триває.

Нагадаємо, що наприкінці серпня Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "КСГ Банк" за систематичні порушення законодавства у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, зокрема за здійснення ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.

Нагадаємо, що від початку 2016 року українські банки закрили 1153 свої відділення і їхня загальна кількість скоротилася на 9,7% – до 10718.

Такі дані наводить Національний банк, пише "Фінансовий клуб". Ближче до осені темпи скорочення відділень зменшилися: якщо в другому кварталі показник становив 4,5%, то в третьому – 1%.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції