Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські банки закрили понад 1,1 тисячі відділень

Найбільше відділень закрив державний "Ощадбанк".

Від початку 2016 року українські банки закрили 1153 свої відділення і їхня загальна кількість скоротилася на 9,7% – до 10718.

Такі дані наводить Національний банк, пише "Фінансовий клуб". Ближче до осені темпи скорочення відділень зменшилися: якщо в другому кварталі показник становив 4,5%, то в третьому – 1%.

Серед найбільших банків лідерами зі скорочення своєї мережі від початку року стали "Ощадбанк" – 366 відділень (скорочення 8,8%), "ПриватБанк" – 259 відділень (10%), "Укрсиббанк" – 46 відділень (10,2%). "Правекс-Банк" скоротив кількість своїх відділень на 40 (28,7%), банк "Південний" – на 25 відділень (18,1%). Водночас державний "Укргазбанк" відкрив 49 нових відділень (+27,3%).

У "Ощадбанку" пояснюють, що банк знаходиться в процесі модернізації мережі. І це не просто скорочення кількості відділень, а якісне оновлення. Банк створює мережу відділень нового формату, яких по країні вже 355. Крім того банк зосередився на впровадженні покращених онлайн-сервісів та на встановленні у поштових відділеннях терміналів. "Ощадбанк" зауважує, що клієнти у сільській місцевості не залишаються без банківського обслуговування.

"У деяких населених пунктах банк змушений припиняти діяльність відділень задля недопущення подальших збитків, адже жодної комерційної складової для підтримки комерційної діяльності не існує. Важливо, що закриттю КОЖНОГО відділення передує багатомісячний період переговорів із сільською/місцевою/районною владою, депутатами на місцях – з однією метою - разом знайти джерела наповнення банківського відділення операційним змістом, прибутком, щоб Ощадбанк мав шанс залишитись і працювати", - йдеться у офіційній заяві банку.

Нагадаємо, банківська система України повернулася до прибуткової діяльності – за серпень 2016 року фінустанови отримали прибуток на загальну суму 2,7 млрд грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції