Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унікальний експеримент: у США морпіху пересадили донорські руки

Ноги та руку морський піхотинець втратив у 2010 році. 

31-річний ветеран Афганістану, який втратив кінцівки на війні, став другим пацієнтом в США, якому зробили пересадку донорських рук.

Про це повідомляє ТСН.Ранок.

Ноги та руку морський піхотинець втратив у 2010 році. Його другу руку були змушені ампутувати лікарі, бо туди потрапила інфекція. Надію на нове життя Джек отримав чотири роки тому, коли медики сказали, що здатні допомогти йому. Підготовка до складної операції тривала іще два роки. І лише два місяці тому хірурги взялися за трансплантацію. Морському піхотинцю пересадили донорські руки. Команда з 12 професіоналів витратила по шість годин на кожну з його кінцівок. За два місяці Джек, попри біль, вже вчиться керувати своїми новими руками і дякує близьким свого донора.

"Той, кого ви любили, помер не даремно. Щодня, дивлячись на свої нові руки, я долатиму біль, і ніколи не здамся, а пам'ятатиму його самовідданість і цей подарунок до кінця свого життя", - сказав він.

Чоловік зізнається, що заново вчиться найпростішому. А ще його нові руки почали відчувати тепло і холод, тож на кухні йому доводиться працювати з обережністю. Після операції він отримав шанс на нове життя і, можливо, на втілення старої мрії: Джек із дитинства хотів стати кухарем.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Відео Американські хірурги пересадили ветеранові Афганістану донорські руки

Залиште свій коментар

Вибір редакції