Скандального суддю Вовка оголосили у розшук

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандального суддю Вовка оголосили у розшук

Павло Вовк/Facebook

Крім Вовка, НАБУ оголосило у розшук ще шістьох фігурантів справи.

Національне антикорупційне бюро України оголосило у розшук сімох фігурантів справи щодо захоплення влади керівництвом Окружного адміністративного суду Києва. Серед них і голова ОАСК Павло Вовк.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

"Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваних, які діяли у межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створення штучних перешкод у їхній роботі", - йдеться у повідомленні.

В розшук були оголошені Павло Вовк, Володимир Калеберда, Ігор Качур, Микола Сірош, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов, Сергій Остапець.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро у п'ятницю, 17 липня, вручило підозри голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п'ятьом суддям і голові Державної судової адміністрації України.

Слідство вважає, що судді ухвалювали замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних та бізнес кіл. Зокрема, для цього голова ОАСК використовував схему з подання штучних адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи осіб до свого ж суду з подальшим їхнім розглядом, але із наперед визначеним результатом. 

Наруга над правосуддям: де перебуває голова Окружного адмінсуду і в чому його звинувачують

Наруга над правосуддям: де перебуває голова Окружного адмінсуду і в чому його звинувачують
Наступна публікація