Тимошенко назвали найсексуальнішою жінкою України

Експертів, які визначали найсексуальнішу жінку кожної країни, найбільше вразило волосся лідера БЮТ - "такого величного у світі більше немає".

Журнал Esquire опублікував своєрідний сексуальний атлас планети Земля, відібравши для нього найпривабливіших представниць 195 країн світу. Україну на сексуальній карті світу від Esquire представила колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Тому що немає більше в світі такого величного волосся, як це", - прокоментував свій вибір Esquire.

У атлас потрапили політики, перші леді, журналістки, актриси, правозахисниці, моделі, співачки, переможниці різноманітних конкурсів краси, письменниці, танцівниці, спортсменки і навіть одна колишня сексрабиня.

Найсексуальнішою жінкою Росії названа модель Наталія Водянова, яка в даний час живе і працює у Великобританії. Колега Водянової, модель Таня Дягілєва, названа найсексуальнішою уродженкою Білорусі.

Також на сексуальну карту нанесені модель Жизель Бундхен (Бразилія), колишня сексуальна рабиня Сомалі Мам (Камбоджа), актриса Наталі Портман (Ізраїль), актриса і фотомодель Діана Крюгер (Німеччина), дружина президента Франції Карла Бруні (Франція), модель Хелена Крістенсен ( Данія), співачка Бйорк (Ісландія), актриса Моніка Белуччі (Італія), тенісистка Ана Іванович (Сербія), модель Алек Вєк (Судан) і багато інших відомих і маловідомих жінок.

На карту не змогли потрапити лише дві держави - Співдружність Домініки (так як журнал представницю цієї країни, яка чимось відрізняється) і Ватикан (місто-держава було дискваліфіковане, так як Папа римський Бенедикт XVI відмовився брати відповідальність за сексуальні злочини представників католицької церкви).

Читайте також:

Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

Тимошенко пожалілася, що їй бракує жіночого щастя

Тимошенко пригадала, як ночами розвантажувала шини у Дніпропетровську

Тимошенко визнали найвпливовішою жінкою України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: