Тимошенко відбуватиме свій термін далеко в глибинці

Тимошенко відбуватиме свій термін далеко в глибинці

На Київщині немає жіночої колонії / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

У Київській області просто немає жіночої колонії.

На Київщині немає жіночої колонії
Сім років ув'язнення Юлія Тимошенко відбуватиме не в Київській області, як це раніше оголосив суддя Родіон Кірєєв.

У випадку, якщо Апеляційний суд таки залишить без змін вирок колишньому прем'єр-міністру, Тимошенко поїде у глибинку. Куди саме - невідомо. Бо розподіляє ув'язнених по колоніях винятково спецкомісія департаменту виконання покарань. До того ж, у Київській області просто немає жіночої колонії, запевнив помічник керівника пенітенціарної служби України. Крім того, ніяких спеціальних умов для засуджених - колишніх високопосадовців, кажуть чиновники – в Україні не передбачено.

"На сьогодні про обособлення такої категорії громадян або створення якоїсь спеціальної установи питання не стоїть. Воно не розглядається. У мене такої інформації немає... В Київській області немає установи для відбування покарання жінками. Буде прийняте рішення, якщо вирок набере законної сили спеціальною комісією про місце і регіон відбування покарання", - заявив помічник голови пенітенціарної служби України Ігор Андрушко.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

13 жовтня начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко заявив, що стосовно Тимошенко порушено нову кримінальну справу - за покладання боргів корпорації "Єдині енергетичні системи України" на бюджет України. Слідство обвинувачує Тимошенко у тому, що вона перевела борг ЄЕСУ перед Міноборони Росії на суму 405 мільйонів 500 тисяч доларів на державний бюджет України.

Читайте також:

У Пшонки кажуть, що законно воскресили справу Тимошенко по ЄЕСУ

Тимошенко намагаються зламати справами проти рідних - БЮТ

Справу Тимошенко могли "воскресити" через Лазаренка

Піскун каже, що не закривав справу проти Тимошенко

Де буде відбувати покарання Юлія Тимошенко?

Де буде відбувати покарання Юлія Тимошенко?

Повʼязані теми:

Наступна публікація