Тимошенко відбуватиме свій термін далеко в глибинці

У Київській області просто немає жіночої колонії.

2610__3
На Київщині немає жіночої колонії
Сім років ув'язнення Юлія Тимошенко відбуватиме не в Київській області, як це раніше оголосив суддя Родіон Кірєєв.

У випадку, якщо Апеляційний суд таки залишить без змін вирок колишньому прем'єр-міністру, Тимошенко поїде у глибинку. Куди саме - невідомо. Бо розподіляє ув'язнених по колоніях винятково спецкомісія департаменту виконання покарань. До того ж, у Київській області просто немає жіночої колонії, запевнив помічник керівника пенітенціарної служби України. Крім того, ніяких спеціальних умов для засуджених - колишніх високопосадовців, кажуть чиновники – в Україні не передбачено.

"На сьогодні про обособлення такої категорії громадян або створення якоїсь спеціальної установи питання не стоїть. Воно не розглядається. У мене такої інформації немає... В Київській області немає установи для відбування покарання жінками. Буде прийняте рішення, якщо вирок набере законної сили спеціальною комісією про місце і регіон відбування покарання", - заявив помічник голови пенітенціарної служби України Ігор Андрушко.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

13 жовтня начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко заявив, що стосовно Тимошенко порушено нову кримінальну справу - за покладання боргів корпорації "Єдині енергетичні системи України" на бюджет України. Слідство обвинувачує Тимошенко у тому, що вона перевела борг ЄЕСУ перед Міноборони Росії на суму 405 мільйонів 500 тисяч доларів на державний бюджет України.

Читайте також:

У Пшонки кажуть, що законно воскресили справу Тимошенко по ЄЕСУ

Тимошенко намагаються зламати справами проти рідних - БЮТ

Справу Тимошенко могли "воскресити" через Лазаренка

Піскун каже, що не закривав справу проти Тимошенко

ВідеоДе буде відбувати покарання Юлія Тимошенко?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: