Алкоголь та сигарети з київських кіосків таки приберуть

Кіоск повинен мати пристойний вигляд, у ньому має продаватись обмежена група продукції, а не алкоголь та цигарки, зазначили у КМДА.

Схему розміщення малих архітектурних форм у Києві буде запроваджено на початку 2012 року.

Така схема має передбачати місцезнаходження МАФів, його зовнішній вигляд, а також асортимент продукції, який реалізується в таких магазинах, повідомив начальник Головного управління КМДА Сергій Садовой.

"Вже давно тут треба навести порядок. Я розумію, що це робочі місця. Але не можна допускати порушень правил та умов благоустрою у столиці. Кіоск повинен мати пристойний вигляд, у ньому має продаватись обмежена група продукції, а не алкоголь та цигарки", – додав Садовой.

Він зазначив, що на сьогоднішній день ще не розроблено схему розміщення МАФів. " Головою міської адміністрації поставлено завдання розробити таку схему, і вона має бути відпрацьована приблизно до Нового року. Але слід зауважити, що після цього її має затвердити сесія Київради. Отож, на ухвалення остаточного рішення потрібно ще трохи часу", - зазначив Садовой.

Нагадаємо, схему розміщення МАФів планували ввести в дію у 2011 році. Окрім того, Київрада 30 грудня 2010 року ухвалила рішення про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів у МАФах. Проте у липні 2011 року прокуратура висловила протест проти ухвалення такого рішення.

Зазначимо також, що Київська міська рада готує новий проект рішення про заборону продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв, а також тютюнових виробів на території міста Києва. Передбачається обмежити продаж вказаного асортименту товарів в нічний час.

Читайте також:

В Україні подорожчав алкоголь

У Києві пропонують заборонити нічний продаж алкоголю

Прокуратура дозволила продавати алкоголь і тютюн у столичних кіосках

У Києві вигідно продадуть назви станцій метро

У київському метро з'явиться Wi-Fi

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: