Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти, зокрема, прийшли до Офісу президента.

У вівторок, 30 червня, у кількох містах України пройшли акції з вимогою відсторонити Сергія Шкарлета з посади в.о. міністра освіти України.

В Івано-Франківську студенти організували мирну акцію біля облдержадміністрації, Під стінами адмінбудинку зібралася ініціативна група молоді, повідомляє місцеве видання Галка.

У руках студенти тримали плакати з написами "Навіщо читати, якщо можна списати?", "Що за освіта, якщо її міністр плагіатор?" тощо.

Схожа акція пройшла і у Львові. Десяток активістів та студентів вийшли на вулиці міста з тематичними плакатами й гаслами "Шкарлета геть".

Біля Кабінету Міністрів у Києві сотня людей 30 червня також влаштувала акцію протесту, повідомляє Громадське. Слід зауважити, що потім учасники акції ходою дійшли до Офісу президента, але поліція далі не пропустила. Відтак вони влаштували сидячий протест і попросили правоохоронців, аби вони зробили коридор. Поліція після перевірки речей і сумок пропустила людей до Офісу.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України під час засідання 25 червня призначив виконувачем обов'язків міністра освіти ректора Чернігівського технологічного університету та колишнього "регіонала" Сергія Шкарлета. На посаду ректора його призначили 2010-го року. На час призначення Шкарлет був наймолодшим ректором України. Йому було 38 років. Того ж року Шкарлет балотувався до Чернігівської обласної ради від "Партії регіонів". 

Відео Сергій Шкарлет знайшов обхідний шлях і став виконувачем обов`язків міністра освіти та науки

Ректора Чернігівського вишу Сергія Шкарлета Кабмін призначив виконувати обов'язки міністра освіти на науки. Цим же рішенням усунувши від них Любомиру Мандзій. Тиждень тому кандидатуру Шкарлета не підтримали в Раді. Після фіаско на профільному комітеті, подання на його призначення навіть не виносили на розгляд у сесійній залі Парламенту. Коли увійти до Міносвіти не вдалося через парадні двері, знайшовся обхідний шлях.

Сергій Шкарлет знайшов обхідний шлях і став виконувачем обов`язків міністра освіти та науки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції