Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львівській області подовжили карантин: названа дата

У Львівській області подовжили карантин: названа дата

Кількість хворих на COVID-19 у регіоні стрімко зростає.

У Львівській області вирішили не змінювати карантинні обмеження. Послабити карантин не дозволяє стрімке зростання захворюваності на COVID-19 у регіоні.

Таким  чином, карантин на Львівщині подовжили до понеділка, 22 червня. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 19 червня, у межах позачергового засідання Обласної комісії ТЕБ та НС.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

"Щоразу, під час засідання комісії я наголошую на тому, що кількість хворих на COVID-19 на Львівщині стрімко зростає. Проте, ця інформація не зупиняє від порушень карантину ні власників бізнесу, ні простих людеий", - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, охоплення тестуванням на 100 тисяч населення Львівщини складає - 50,61. "Інцидентність становить 40,4, зайнятих ліжок - 40%. Враховуючи епідситуацію в області, питання щодо послаблення карантину вважаю не актуальним", - розповів чиновник. 

Питання щодо послаблення карантинних заходів на території області розглянуть на найближчому засіданні у понеділок, 22 червня.

Присутні на засіданні також вшанували хвилиною мовчання пам'ять начальника військового госпіталю Івана Гайди, чиє життя обірвалось  унаслідок коронавірусної інфекції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції