Астрологічний секс-прогноз на липень: які Раки - коханці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раки водночас здатні на глибоку прив’язаність, проте схильні до частої зміни настрою.

21 червня настає період астрологічного знака зодіаку Рак, який триватиме аж до 22 липня. Символом Раків в ухваленій астрологами класифікації є краб - це говорить про те, що представникам цього водяного знаку потрібен твердий панцир, щоб захищати свій м'який та ніжний внутрішній світ.

Сьогоднішня розповідь від езотерикині Анастасії Лисициньої - про те, які Раки у ліжку, адже кінець червня та більшість липня — це саме період цього знаку.

Як представники стихію Води, про що ми уже розповідали, Раки — дуже емоційні та готові все кинути, якщо хтось потребує їхньої любові та підтримки. Також Раки дуже домовиті, тому їм треба своєрідний дім-панцир, де вони можуть відпочити від стресів та зайнятися коханням.

Люди, які народилися під астрологічним знаком Рака, мають відкрите серце та перебувають під впливом Місяця, тому вони дуже вірні та романтичні. Чоловіки-Раки будуть усіляко захищати своїх коханих, а жінки-Раки - створювати теплий дім для чуттєвої натури під "панциром".

Також Рак — турботливий коханець, який полюбляє таємні зустрічі та романтичні побачення, часто біля води, що знову відсилає нас до його стихії. Ерогенні зони у Раків — соски, груди та живіт. Раків збуджують обійми, відчуття потрібності комусь та оральний секс.

Раки кохаються дуже чуттєво та відкрито, проте, як і їхній зоологічний символ, можуть швидко ховатися у "панцир", якщо відчують якусь небезпеку у стосунках. У людей-Раків часто змінюється настрій, вони вперті і можуть маніпулювати оточенням. У них, як у представників стихії Води, добре розвинута інтуїція і вони здатні на співчуття.

Серед афродизіаків для Рака — авокадо, морепродукти, виноград. А також продукти, де є багато води, яблука, капуста та кукурудза. Їх будуть вабити вода і місячне сяйво. В еротичних фантазіях Раки мають таємне кохання. Якщо ви хочете втримати біля себе Рака, то вам варто поділяти його почуття, часто обіймати, ніжити та освідчуватися в коханні й…не забувати про його день народження.

Серед позитивних якостей характеру Раків — гнучкість та вміння ставитися до партнера з розумінням, а серед негативних — занадто велика емоційність, жалість до себе та ненадійність.

Раки рідко зраджують своїх партнерів. Проте щоб повністю розчинитися у партнері, Ракам необхідне душевне злиття, яке, на жаль, може "задушити" другу половинку.

Через їхню "водяну" природу зрозуміти їхні справжні мотиви може бути важко їхнім партнерам, бо ж ззовні Раки міцні та впевнені у собі, а всередині — м’які та ранимі. Тому вам потрібно задовільняти їхнє невисловлене бажання подобатися.

Критичним моментом для Раків може бути період молодика, на який зараз припадає ще й період сонячного затемнення. Під час молодого Місяця Раки схильні відчувати занадто сильні емоції. У такому разі варто дати Ракові побути на самоті та "переварити" пережите. Якщо Рак якийсь незадоволений - передовсім перевірте, яка фаза Місяця зараз, бо саме від світила, яке протегує цьому зодіакальному знаку, залежить, з якої ноги встане Рак.

Серед гарних подарунків для Рака-партнера: перли, вироби зі срібла, троянди та водяні лілії. Якщо говорити про практичний бік Раків-коханців, то вони досить економні та не викидають гроші на вітер.

Також Раки — дуже сентиментальні знаки, тому люблять усілякі річниці, приміром, дату першої зустрічі. Тому сходіть на романтичну вечерю або просто проведіть цілий день із коханим чи коханою Раком за поїданням їхніх улюблених страв, валянням у ліжку та переглядом старих фільмів. А далі — вишенька на торті — чудовий секс вам гарантований.

Читайте також: Коридор затемнень влітку 2020 року: як пережити

Залиште свій коментар

Вибір редакції