У вересні повернеться літня спека

Дата публікації
У вересні повернеться літня спека

Найближчий тиждень практично по всій країні буде ясно та сонячно

Бабине літо настане після заморозків на початку жовтня.

Вересень буде теплим у Криму та в Західних областях України. А ось вже в другій половині першого місяця осені можливі заморозки.

В Українському гідрометцентрі запевняють, що погода ще покращиться і в найближчий тиждень практично по всій країні буде ясно та сонячно, а місцями навіть спекотно", пише "КП в Україні".

"На початку вересня, числа до шостого точно, в Україні буде сухо, - коментує начальник відділу метеопрогнозів Гідрометцентру Людмила Савченко. - Хіба що може помрячить в західних областях".

Найспекотніше, за словами синоптиків, в Закарпатті - до +30. На півдні країни, в Криму, трохи прохолодніше - +25 ... +27 градусів тепла, в решті областей України, включаючи Київ, +20 ... +25. Це вдень, ночі ж будуть холодніше - середня температура по країні +7 ... +12 градусів.

Заморозки можливі вже у другій половині вересня. Подібне явище в наших широтах цілком звичайне.

"Якщо в Україні почнеться друга хвиля похолодання, більш сильного, ніж зараз, заморозки ймовірні... Перша половина вересня може бути все ще спекотною, а друга - холодною. Але точно по датах сказати поки нічого не можемо", - розповіла Савченко.

Середньомісячна ж температура у вересні очікується в межах норми. Це +13 ... +17 вдень і до +10 вночі. Буде у всій Україні і бабине літо, яке може тривати від п'яти днів до двох тижнів. Швидше за все, воно настане наприкінці вересня - початку жовтня.

Наступна публікація