Українських школярів змусять купувати нетбуки по 2000 грн

Влада зекономить на виданні підручників: 1,5 - 2 млн школярів змусять придбати нетбуки вартістю до 2 тис. грн за схемою безвідсоткового кредиту. А відмінникам дадуть нетбуки безкоштовно.

Держава розраховує перевести усі навчальні матеріали для школярів у програму на базі 4G-мережі, і таким чином заощадити 400 млн грн на виданні підручників.

Про це 28 лютого на презентації проекту "Відкритий світ" розповів керівник робочої групи при президенті України "Національні проекти" Владислав Каськів.

Каськів зазначив, що 1,5 - 2 млн школярів зможуть придбати нетбуки вартістю до 2 тис. грн за схемою безвідсоткового кредиту. А відмінники, за його словами, зможуть отримати нетбуки безкоштовно. Процентна ставка за кредитом для інших школярів уточнюється.

За його словами, донині будуть проведені науково-дослідні робіт за проектом "Відкритий світ".

"4 березня буде оголошений тендер на проведення науково-дослідних робіт з нацпроекту. До 22 липня вони завершаться, і до кінця літа буде оголошений конкурс на будівництво освітньої 4G-мережі, виробництво нетбуків і розробку освітньої "хмари", - розповів Каськів.

Нагадаємо, що в серпні 2010 року президент Віктор Янукович обрав "Відкритий світ" у числі 10 національних проектів, які підлягають першочерговій реалізації.

У рамках цього проекту планується ввести в українських школах мультимедійні уроки, забезпечити усіх школярів комп'ютерами і побудувати національну мережу 4G, яка використовуватиметься в освітніх цілях.

Читайте також:

В українській школі у Донецьку міліція опитала дітей, чи готові вони на самоспалення

Усіх школярів змусять пройти обов'язковий медогляд

Міносвіти скасує нормативи з фізкультури у школах

У Запоріжжі учитель зламав учневі ніс через слово з трьох літер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: