"Укрзалізниця" побудує колії в Ірані

У будівництві будуть задіяні близько ста працівників "Укрзалізниці".

Міністерство інфраструктури України та Міністерство доріг і містобудування Ірану підписали контракт, відповідно до якого українські залізничники побудують колії в Ірані на напрямку Керманшак-Малаєр. Про це стало відомо від голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна.

"Оперативно опрацювали домовленості Міністерства інфраструктури України з Міністерством доріг і містобудування Ірану. Нас уповноважили на підписання відповідного контракту, що буде незабаром зроблено", - повідомив Войцех Балчун.

У будівництві будуть задіяні близько ста працівників "Укрзалізниці".

"На першому етапі передбачено збирання колійної та вкладання рейко-шпальної решіток на 165 кілометрах залізничних колій, встановлення 138 комплектів стрілочних переводів, укладання безстикової колії на 176 км та інші роботи", - йдеться у повідомленні.

Домовленість між країнами не лише дасть додатковий заробіток працівникам та залучить кошти, але й підвищить репутацію "Укрзалізниці", як компанії, що має амбітні плани щодо створення важливих міжнародних транспортних коридорів.

"Стратегічно ми створюємо репутацію Укрзалізниці для присутності у майбутніх масштабних проектах, що нині втілюються Іраном. Загалом Іраном сьогодні ведеться будівництво 5 тис. кілометрів колій і передбачається будівництво ще 4 тис. кілометрів. Розраховуємо здобути свою частку на цьому ринку. Для компанії вкрай важливо брати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід іранською територією", - розповів Балчун.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" оновить свій парк вагонами-трансформерами. В "Укразалізниці" передбачають, що вагони-трансформери обслуговуватимуть новий маршрут Київ – Львів – Івано-Франківськ категорії "Нічний експрес" у нічному сполученні та категорії Інтерсіті – в денному.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: