Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" вперше оновить свій парк вагонами-трансформерами

Їх виготовить Крюківський вагонобудівний завод.

У 2016 році "Укрзалізниця" вперше оновить свій парк вагонами-трансформерами.

Із 21 пасажирського вагона, які виготовить Крюківський вагонобудівний завод на замовлення "Укрзалізниці", 13 буде вагонів із купе-трансформерами, йдеться у повідомленні компанії.

Перші такі вагони мають бути поставлені "Укрзалізниці" вже восени. Їх використовуватимуть у нічних та денних поїздах. У нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе (всього 4) використовуються як комфортні спальні місця, а у денному режимі нижні полиці купе легко трансформуються у зручні місця для сидіння.

В "Укразалізниці" передбачають, що вагони-трансформери обслуговуватимуть новий маршрут Київ – Львів – Івано-Франківськ категорії "Нічний експрес" у нічному сполученні та категорії Інтерсіті – в денному.

"Графік може складатися таким чином, що у дні пікового попиту маршрут поїзда буде продовжуватись до курортних міст Ворохта та Яремча, які користуються популярністю серед вітчизняних туристів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, правління "Укрзалізниці" представило в Міністерстві інфраструктури детальний план щодо реформування найбільшого державного залізничного перевізника УкраїниПлан дій стосується усіх сфер діяльності та визначає короткострокові цілі щодо відновлення нормальної діяльності компанії. В плані є опис кількох сотень різних заходів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції