Супрун озвучила свої перші два завдання на чолі МОЗу

Новий керівник медичного відомства вперше зустрілася з пресою.

У перший робочий день на посаді в.о. міністра охорони здоров'я американка українського походження Уляна Супрун вийшла до журналістів у традиційній вишиванці та взагалі без макіяжу. Промову вона виголошувала з акцентом і підглядала в папірець, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вона говорила про честь та гідність лікарської професії, дякувала керівникам держави за довіру і обіцяла вже наступного тижня представити свою нову команду. "Вже формується команда – це фахівці, професіонали, які по своїх напрямках мають дуже великий досвід, знання, ідеї. Маю надію, що наступного тижня вже буде ясно, хто буде в команді, і коли вони будуть заходити", - розповіла новопризначений керівник МОЗу.

ВідеоМіністерство охорони здоров'я очолила американка українського походження

Сформувати команду і доставити вакцини до кожного регіону України – це найперші завдання, які ставить перед собою очільниця міністерства. "Вакцинація дітей є справою національної безпеки. Вакцини, які ми закупли з міжнародними організаціями, більшістю вже були доставлені в Україну. Сьогодні одна з моїх перших дій буде дізнатися, чи вони дійшли до регіонів", - каже вона.

Соратники Супрун запевняють, що вона зможе змінити систему на краще, бо вона ефективна як фахівець і принципова як особистість. Звітувати про свою роботу новий керівник медичної галузі обіцяє часто і публічно. Журналістів прийматиме в особистому кабінеті, коли той у неї з'явиться. Офіс попередника нині зачинений і опечатаний.

Супрун народилася і жила у США, але з початком Революції Гідності продала свій будинок у Нью-Йорку і перебралася до Києва, була волонтером Майдану. Лікар за фахом, в Україні останнім часом опікувалася навчанням та забезпеченням військових медиків. Рік тому взяла українське громадянство. 27 липня Кабмін ухвалив призначити її на посаду в.о. міністра охорони здоров'я України.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: