Уряд дозволив доставляти поштою ліки для українців

Дата публікації
Перегляди
5420
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд дозволив доставляти поштою ліки для українців

Фото: УНІАН

Щоб уникнути інфікування пенсіонерів кур'єрським службам дозволили приймати заявки на доставку аптечних препаратів

Кабінет міністрів України дозволив операторам поштової доставки приймати на доставку аптечний асортимент на час коронавірусного карантину. Про це повідомили в міністерстві інфраструктури, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

І пояснили, що такий дозвіл надали, аби забезпечити людей похилого віку всім необхідним на час карантину. При цьому й досі буде заборонено пересилати сильнодйні ліки, наркотичні та психотропні засоби.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Кабмін дозволив пересилати медикаменти поштою — Економічні новини

Кабмін дозволив пересилати медикаменти поштою — Економічні новини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5420
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація