Уже дев'ять областей України блокують російські фури

Географія транспортної блокади поширилася на Лівобережну Україну.

До блокади вантажівок з російськими номерами і російськими товарами підключилися активісти ще трьох областей України - Івано-Франківської, Сумської та Вінницької.

На Сумщині активісти взяли під контроль трасу Юнаківка - Суми, повідомляє телеканал "112 Україна" з посиланням на учасника акції Івана Бортника.

Активіст розповів, що акція розпочалася в неділю, 14 лютого, о 8 ранку. Але станом на 14.00 жодної російської фури не було. Учасниками блокади мають намір також блокувати трасу Київ - Москва.

У Вінницькій області до блокади готові приєднатися 500 осіб. За словами координатора акції в цьому регіоні Світлани Бевз, блокування руху російських фур відбуватиметься в Могильові-Подільському, Ямполі та Піщанці, де знаходяться переходи через кордон з Молдовою.

"Сьогодні ми вивчаємо питання і готуємося в правовому полі визначити основні орієнтири. Також підготували лист-звернення до обласної ради і хочемо звернутися в поліцію, щоб організувати спільні пости", - повідомила Бевз.

Нагадаємо, що 12 лютого активісти трьох областей – Львівської, Закарпатскьої та Волинської –розпочали безстрокову акцію блокування російських фур, які прямують в напрямку Європи. Згодом до них приєдналися Житомирська, Рівненська та Чернівецька області.

У відповідь на це Росія в неділю, 14 лютого, почала блокувати рух українських вантажівок. У Міністерстві транспорту РФ повідомили, що такі заходи зберігатимуться до врегулюванн ситуації з "неправомірним блокуванням російських вантажних автотранспортних засобів на території України". 

Безстрокова акція з блокування руху російських фур поширюється Західною Україною

Після Закарпаття до акції долучились активісти Львівщини та Волині. Напередодні на в'їзді до Закарпаття активісти почали змушувати водіїв розвертатися. На фото та відео, що з'явилися в соцмережах, - імпровізований блокпост у районі села Нижні Ворота. Днями Польща заявила про заборону в'їзду у свою державу російським фурам, тож вони рушили через Словаччину та Угорщину, і перетинають кордон на Закарпатті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: