Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеській області від кору померла 5-річна дитина

В регіоні нещепленим дітям закрили доступ до шкіл та дитсадків.

У Білгород-Дніпровському районі Одеської області від ускладнень, викликаних кором, померла 5-річна дитина.

Про це заявив глава департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА В'ячеслав Полясний, передає Думская.net.

За словами чиновника, летальний випадок стався вже у новому, 2018-му році.

ВідеоВ Україні поширюється захворювання на кір

У столиці дитині можуть заборонити відвідувати школу чи дитсадок, якщо вона не має щеплення від кору. В Одесі через кір діти на канікулах до 22 січня. Разом з тим епідемію кору ані в Києві, ані в інших містах поки не оголосили. Подробиці - далі.

В Україні поширюється захворювання на кір

За даними Полясного, з початку року в Одесі та Одеській області зафіксовано 122 нових випадки захворювання на кір, 69 з хворих – діти. Глава департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА зазначив, що у всіх хворих не було щеплень від кору. Всього в області налічується близько 16 тисяч нещеплених дітей.

11 січня облдержадміністрація вирішила, що нещеплених дітей не будуть пускати ні в школи, ні в дитсадки.

«Треба розірвати цей ланцюжок передачі інфекційних захворювань. Його можна розірвати лише двома шляхами: або припинити діяльність закладів, або не допускати дітей, які потенційно можуть передати цю інфекцію іншим», - сказав Полясний.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

Нагадаємо, після Нового року на Дніпропетровщині зафіксували спалах кору. Занедужали 63 людини, з яких 41 – це діти. За даними медиків, кір був завезений із Києва до Кам’янського, далі до Кривого Рогу і вже звідти спалах розповсюдився у Дніпрі.

За перші десять днів нового року у Києві - уже 61 хворий. Фахівці підозрюють, що перші півтора десятка людей інфікувалися під час вистави у цирку "Кобзов", його роботу вже зупинили. На Одещині з квітня минулого року від інфекції померли троє дітей. Лікарі наполягають, що навіть під час спалаху інфекції вакцинуватися треба навіть після безпосереднього контакту із хворим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції