В Одесу прибув заступник головного чеченця

В Одесу прибув заступник головного чеченця

В Одесу прибув заступник головного чеченця

Заступник глави Чечні приїхав в Одесу захищати чеченців від міліції.

Чеченська община Одеси заявляє про "пресинг" правоохоронців після історії зі штурмом і знищенням банди кілерів.

У зв'язку з цим до Одеси приїхав заступник глави Чеченської республіки Рамзана Кадирова Ідріс Усманов, який зустрівся з керівництвом одеської міліції, повідомив начальник облУВС Михайло Яцков, пише Сегодня.

"Представники громади пред'явили претензії нібито міліція здійснює тиск, піддаючи необґрунтованим перевіркам всіх одеських чеченців. Але це абсолютно не так. Міліція припиняє діяльність будь-яких злочинців незалежно від їх національності. Ніякого тиску на чеченську громаду Одеси з боку правоохоронців не існує", - стверджує Яцков.

Нагадаємо, за даними прес-служби МВС, після знищення двох кілерів в одеському регіоні було затримано 5 спільників бандитів. У них було знайдено великі запаси боєприпасів і зброї, а також література екстремістського змісту. А днями, до речі, в руки правоохоронців попався чеченець, якого підозрюють у скоєнні вбивства на замовлення. Його затримали в Ізмаїлі.

"Він "кришував" нелегальні посіви конопель в районі і очолював цілу мережу зі збуту наркотиків. Також його підозрюють в тому, що він убив свого конкурента. Є інформація, що він був знайомий з Асланом Дікаєвим, але її ми поки перевіряємо", - пояснив нам один із співробітників облпрокуратури на правах анонімності.

Як повідомлялося, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукується за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо поранені. Загалом у спецоперації брали участь 12 правоохоронців.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували приватний будинок, в якому знаходилися вбивці. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Проте злочинці ніяк на це не прореагували, і правоохоронці почали штурм. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втікти.

Читайте також:

У Чечні бояться за своїх співвітчизників в Україні після вбивства Дикаєва

Кривавий штурм в Одесі: Могильов спростував загибель мирного жителя

Міліція зізналася про знищення двох кілерів в Одесі, третій втік

Вбивство кілерів в Одесі обійшлося країні в мільйон гривень

Повʼязані теми:

Наступна публікація