Кривавий штурм в Одесі: Могильов спростував загибель мирного жителя

Один зі злочинців, проти яких проводилася спецоперація, зник. За словами глави ММВС, його особистість встановлена, тривають пошуки.

Злочинець, який брав участь у вбивстві міліціонерів на Одещині в ніч на п'ятницю, і який залишився в живих після проведення спецоперації, зник. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

За словами міністра, особу злочинця встановлено, його шукають. Могильов також спростував інформацію ЗМІ про те, що в результаті спецоперації по ліквідації злочинців загинуло четверо людей, один з яких міг бути заручником.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ході спецоперації було ліквідовано лише двох кілерів, на пошуки третього кинуті усі сили.

МІЛІЦІЯ ЗІЗНАЛАСЯ ПРО ЗНИЩЕННЯ ДВОХ КІЛЕРІВ, ТРЕТІЙ ВТІК (фото, відео)

Могильов наразі підкреслив, що в суботу міліція ліквідувала двох злочинців, у тому числі лідера угруповання Аслана Дікаєва. Обидва вбитих зловмисника є громадянами Російської Федерації.

Міністр категорично спростував інформацію, поширену низкою ЗМІ, про те, що в ході операції в суботу було вбито чотири людини, в тому числі, одна невстановлена ​​особа, яка могла бути заручником.

За словами Могильова місцезнаходження злочинців було встановлено під час відстеження їх телефонних переговорів.

"Це приватний готель в Одесі. З огляду на курортний сезон, він був напівпорожній і ці 3 злочинці були в окремому приміщенні", - зазначив Могильов.

Він додав, що підозрюваний, який переховувався, виїхав з готелю вранці 1 жовтня.

"Двоє інших залишилися там. При затриманні вони чинили сильний збройний опір і їх було знищено. Це саме ті особи, які напали на працівників міліції, один з них кидав гранату, другий - теж громадянин Росії, який стріляв з автомата", - сказав міністр.

На явочних квартирах зловмисників правоохоронці знайшли значний запас зброї, в тому числі, автомати і гранати.

Як повідомлялося, в Одеській області в ніч на 30 вересня в перестрілці із злочинцями загинули два українських правоохоронця, ще четверо були поранені. Особа одного з учасників перестрілки з міліціонерами була достовірно відома. Це - громадянин Росії Дікаєв Аслан Імрановіч, 1982 року народження, який розшукувався за вбивство. Дікаєв нелегально проживав в Одесі і вбивав на замовлення.

Читайте також:

Разом з кілерами в Одесі могли розстріляли мирного жителя

Міліція зізналася про знищення двох кілерів в Одесі, третій втік

Кривавий штурм у Одесі закінчився ліквідацією кілерів

ВідеоМіліція зізналася про знищення двох кілерів в Одесі, третій втік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: