В Україні створили онлайн-карту вирубування лісів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нововведення поки працює на території трьох областей.

Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини.

Про це 17 жовтня повідомили на сайті уряду.

Проєкт поки що охоплює три області: Чернігівську, Полтавську та Рівненську. На мапі представлено легальні лісозаготівельні роботи. Маючи інформацію про них українці зможуть легше виявляти нелегальні рубки лісу.

"Місяць, як ми почали завантажувати карти. Наразі вирішуємо низку технічних питань. До кінця року плануємо поширити проєкт на всю Україну для лісогосподарських підприємств, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів", — повідомив генеральний директор Лісогосподарського інноваційно-аналітичного центру Держлісагентства Віктор Мельниченко.

В Кабінеті міністрів вважають, що користуючись картою рубок, українці зможуть перевіряти легальність лісозаготівельних робіт, свідками яких вони стали. У разі виявлення нелегальних робіт там радять звертатися до поліції або Держлісагентства. Мапа доступна за посиланням.

Нагадаємо, ще у липні президент України Володимир Зеленський підписав указ згідно якому державні підприємства, що входять до сфери управління Міністерства оборони України, від 1 листопада 2019 року мають запровадити централізований електронний облік деревини.

Відео На Київщині поліцейський, медик та колишній єгер побили лісничого, який заскочив їх на вирубці лісу

Принаймні так стверджують у лісовому господарстві. Потерпілий працівник підприємства опинився у лікарні, а троє підозрюваних спершу намагались домовитися із ним, а нині, коли слідчі завели справу, стверджують, що на місці побиття їх узагалі не було.  

На Київщині поліцейський, медик та колишній єгер побили лісничого, який заскочив їх на вирубці лісу

Залиште свій коментар

Вибір редакції