Перейти до змісту
В Україні зафіксовано найшвидший спуск на тролеї

В Україні зафіксовано найшвидший спуск на тролеї

Події розгорталися не за планом і полоскотали нерви учасникам і глядачам.

Експерти Національного реєстру рекордів зафіксували одразу шість досягнень на "Тролей-фесті" в Буковелі. Деякі з них були небезпечними, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тролей протягнуто вздовж крутого схилу і завдовжки він сягає 1131 метр. Довжина екстремального атракціону виявилася на 97 см більшою, ніж було анонсовано на банері. До національного реєстру рекордів цей трос для швидкісного спуску потрапив до категорії "найдовший стаціонарний тролей в Україні". "Він має сертифікати на спорядження, на конструкції, на троси – будь-яка запчастина цього атракціону має сертифікат. Чотири тонни ми можемо покатати на цьому тролеї за раз", - пояснив адміністратор Ігор Порожняк.

Відео Відчайдухи на Буковелі встановили одразу 6 рекордів України за один день

Забава – не для слабкодухих. Нею вже скористалася українська "Людина-ракета". Киянин Володимир Корнєєв вирішив встановити на тролеї рекорд швидкості. Для цього він одягнув спеціальний костюм із поліпшеною аеродинамікою. "Якщо звичайна людина їде 80 км/год, то я буду вдвічі швидше – спротив вітру буде мінімальним. Стандартна система гальмування не впорається – у мене є два парашути", - розповів рекордсмен. На практиці ж не впоралися парашути, але минулося без травм. Досягнення зафіксовано: 153 км/год.

Крім екстремальних досягнень на тролеї, під час фестивалю експерти зафіксували ще кілька рекордів. 93-річний харків'янин Леонід Станіславський офіційно став найстаршим в Україні гравцем у великий теніс. А полтавчанка Ганна Бут – найспритнішою жінкою, що піднялася по мотузці на 100 метрів.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин