В Україні збільшується кількість зеків

Дата публікації
Перегляди
2687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні збільшується кількість зеків

Правозахисники занепокоєні тим, що в Україні знову збільшується кількість ув'язнених / Фото: obozrevatel.com

За даними правозахисників, більшає кількість в'язнів і випадків суїциду серед них.

Правозахисники стурбовані зростанням за останні два роки кількості ув'язнених в Україні.

Про це повідомив голова правління правозахисної організації "Донецький Меморіал" Олександр Букалов.

"За два останні роки, за даними Державної пенітенціарної служби, кількість засуджених зросла, зокрема в 2011 році, порівняно з попереднім, на тисячу засуджених. Якщо з 2001 року було постійне зменшення кількості ув'язнених, то зараз воно збільшується, і це тривожна тенденція", - зазначив Букалов.

Також він зазначив, що за останній рік серед в'язнів зросла кількість суїцидів, що не залежать від хвороб засуджених - з 44 в 2010 році до 59 випадків.

Крім того, зауважив, правозахисник зауважив, пенітенціарна служба подає в офіційних звітах мінімальну кількість скарг на умови утримання. У той час як органи прокуратури виявляють за результатами перевірок сотні різноманітних порушень.

На переконання Букалова, це свідчить лише про те, що листування ув'язнених знаходиться під тотальним контролем адміністрації виправних колоній, чим забезпечується "така прекрасна і нереальна статистика скарг".

Правозахисник зазначив, що служба "лише на словах співпрацює з громадськими організаціями, закриваючи очі на їхні ініціативи та пропозиції".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2687
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація