Юнак дивом вижив після місяця поневірянь у відкритому океані

Дата публікації
Перегляди
4642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юнак дивом вижив після місяця поневірянь у відкритому океані

Хлопець каже, що вижив завдяки дощу / Фото: NEWSru.com

Хлопець майже місяць знаходився на маленькому риболовецькому човні без запасів води та їжі.

18-річний хлопець з Панами виявився єдиним, хто вижив у маленькому риболовецькому човні, який 28 днів дрейфував у відкритому океані, передає CBS.

24 лютого Адріан Васкес з двома друзями повертався з риболовлі в Ріо-Ато, де юнак працював в готелі Decameron.

Ще далеко від берегу мотор човна зламався. Полагодити його не вдалося, тому рибалки були змушені дрейфувати у відкритому океані.

Перші дні друзі харчувалися спійманої рибою, яку вони смажили на вогні. Але лід, який охолоджував улов, розтанув, і риба протухла. Тоді їм довелося їсти лише те, що траплялося в сіті.

В кінці другого тижня дрейфу, 10 березня, від зневоднення помер найстарший з хлопців - 24-річний Оропешес Бетанкур. Через три дні його тіло почало розкладатися, і Васкесу довелося викинути його за борт.

А 15 березня помер 16-річний Фернандо Осоріо, який отримав сильний сонячний удар. Його труп юний рибалка через три дні також скинув у воду.

Адріана ж, за його власними словами, врятував дощ, який дозволив напитися і запастися прісною водою. Завдяки цим запасам та сирій рибі, якою він харчувався наступні п'ять днів.

І тоді його випадково помітили рибалки з Еквадору. Опинившись на борту судна, Васкес відразу попросив телефон і першим ділом повідомив своїй матері, що живий. А потім подзвонив менеджеру готелю, щоб пояснити, чому його так довго не було на роботі.

Молодого рибалку доставили в еквадорське місто Гуаякіль і на наступний день повернулилітаком на батьківщину.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація