Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятуйте життя 5-річного Владика

Дитині потрібна допомога закордонних лікарів

5-річний Владик важко захворів на досить рідкісну і мало вивчену хворобу - гістіоцитоз групи з ураженням легень, селезінки, кісткового мозку, кісток верхньої щелепи.

Малюк проходив лікування хіміотерапією, що покращило його стан, тому надалі лікування було більш поблажливим, але все рівно малюк важко його переносив, тож на певний час від лікування відмовились, що спричинило рецидив у травні цього року. Єдиним варіантом врятувати Владика стала пересадка кісткового мозку.  Її готові були провести в Туреччині.

Тоді за допомогою небайдужих людей родина зібрала більше 100 тисяч доларів і вивезла сина на лікування. Дитині допомогли, зараз хлопчик на ребалітіації. Але родині не вистачає більше 20 тисяч доларів, щоб покрити борг перед кнінікою. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку 4149 4978 5830 7145 Воробей Каріна Володимирівна

https://www.facebook.com/vlad.vorobei.savemyson/

ВідеоШанс на життя: коли в Україні розпочнуть повноцінну трансплантацію кісткового мозку

Щороку пересадки потребує близько 400 українських дітей. Лише в столичному "Охматдиті" дитині можуть зробити пересадку кісткового мозку від родинного донора. Від чужої людини можуть трансплантувати лише за кордоном, на це минулого року пішло 750 мільйонів гривень. До того ж сотні мільйонів використовуються неефективно, а частина взагалі з порушенням законодавства. Тим часом сотні українців мріють про шанс на одужання.

Шанс на життя: коли в Україні розпочнуть повноцінну трансплантацію кісткового мозку

Залиште свій коментар

Вибір редакції