Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стартує пробне ЗНО: як потрапити на тестування

Перше тестування відбудеться з української мови та літератури.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 16 березня. Участь у ньому візьмуть 165 тисяч осіб, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Завдяки пробному ЗНО можна ознайомитися із процедурою тестування, структурою і змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування і робочого місця.

Щоб потрапити на пункт тестування, учасники повинні роздрукувати запрошення-перепустку, яка надійшла в особистий кабінет учасника. У запрошенні вказано адресу місця складання пробного тестування. Крім того, необхідно мати при собі паспорт або інший документ, який посвідчує особу.

Тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50. Учасники, які запізнилися, не допускаються до складання пробного тесту.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня.

Реєстрація на пробне ЗНО тривала від 8 до 31 січня. Воно відбудеться 16 і 23 березня. Реєстрація на основу сесію ЗНО розпочалася 5 березня і триватиме до 25 березня. Як повідомляв УЦОЯО, наразі зареєструвалося 243,1 тисячі осіб. Це – 73% учасників від очікуваної цьогоріч кількості.

ВідеоВ Україні розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2019

Від сьогодні і до 25 березня абітурієнти можуть зареєструватися на основну сесію оцінювання, яка триватиме з 21 травня по 13 червня. Цьогоріч скласти можна максимум 4 предмети із 11 запропонованих. В УЦОЯО очікують понад 330 тисяч охочих пройти тестування. 

В Україні розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2019

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції