Біля Горлівки снайпер бойовиків підстрелив цивільного

Дата публікації
Перегляди
1642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біля Горлівки снайпер бойовиків підстрелив цивільного

Фото: ТСН

Місцевий житель лагодив дах власної хати, коли в нього влучила російська куля.

Поблизу окупованої Горлівки у місцевого жителя поцілив проросійський снайпер. Літній чоловік відбувся пораненням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Оборону поряд тримають бійці 24-ї бригади, котрі напередодні запобігли проходу ворожої ДРГ. "Чотири чоловіки було. Закинули з підствольника три гранати – дали їм трохи відсіч", - розповіли про цю подію військові на передовій позиції. Подібні бойові "зустрічі" там є буденною подією, і на них армійці вже практично не звертають уваги. Куди більш серйозна небезпека походить від снайперів, як працюють парами по 2-4 людини з різних напрямків. Вони прострілюють як територію військових, так і двори місцевих жителів.

На фронті снайпер бойовиків поцілив у мирного жителя

На фронті снайпер бойовиків поцілив у мирного жителя

"Та поліз на драбину, а тут звідкілясь – бах! Я не чув, як додолу скотився з драбини", - розповів Микола Богомол. Він розміняв сьомий десяток у Новгородському, і попри чотири роки життя практично на передовій, досі не бажає миритися з шалено близькою небезпекою. Старенький пояснює, що кілька днів тому він вирішив полагодити дах свого будинку, і вдень під час роботи снайперська куля влучила в руку. "А там у мене криша тече, а тут якраз дощ находив, і думаю, може, там щось підправлю. А то як дощ – і повна хата води. І вже злазив – і прилетіло", - пояснив місцевий житель.

На щастя, бійці 24-ї бригади вчасно прийшли на допомогу та доправили пораненого цивільного до медиків. Але небезпека для місцевих мешканців не зникла, адже лінія фронту пролягає надто близько до житлових будинків. Із настанням сутінок у Новгородському настає зовсім інше життя – така собі лотерея, як для військових, так і для мирних жителів, здобутком у котрій є можливість дожити до ранку.

Кореспондент ТСН Дмитро Мороз

Наступна публікація