Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ФСБ Росії заявили про затримання двох рибалок в Азовському морі

У ФСБ Росії заявили про затримання двох рибалок в Азовському морі

Їх підозрюють у браконьєрстві.

Прикордонна служба Федеральної служби безпеки РФ у суботу, 12 травня, заявила про затримання двох рибалок в Азовському морі.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Російські прикордонники повідомляють, що в четвер виявили маломірне судно з двома рибалками на борту. Вони нібито здійснювали незаконний видобуток риби, "в тому числі двох особин червонокнижного осетра російського".

У рибалок не було при собі документів, вони разом з судном доставлені в порт Єйська Краснодарського краю РФ "для встановлення особи і прийняття процесуального рішення".

Нагадаємо, 10 травня двоє українських рибалок з Бердянська вийшли в Азовське море на човні "Амур". За добу вони не повернулися додому, і рятувальники розпочали пошукову операцію. Згодом до поліції зателефонувала дружина одного зі зниклих рибалок і повідомила, що їй зателефонували з російської прикордонної служби і заявили про затримання її чоловіка та його товариша.

Відео Двоє рибалок, що зникли на Азовському морі, опинилися в російському полоні

Про це один з чоловіків повідомив телефоном своїй дружині. За її словами, дзвонив він з Єйська, що в Краснодарському краї. За попередніми даними, рибалок, які вийшли у відкрите море з Бердянська, затримали російські прикордонники.

Двоє рибалок, що зникли на Азовському морі, опинилися в російському полоні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції