Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Підтримуйте все одно": MELOVIN перед фіналом "Євробачення" звернувся до українців

Хоча за свого виконавця голосувати не можна, співак переконує, що підтримка земляків для нього дуже важлива.

Лічені миті залишаються до виступу українського співака MELOVIN у фіналі "Євробачення-2018". Перед цим на сцені головної фан-зони конкурсу в Лісабоні запалювала одна з українських тріумфаторок фестивалю Руслана, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам цьогорічний фіналіст перед виступом звернувся до співвітчизників із закликом про підтримку. "Я розумію, що Україна не може голосувати, але ваша підтримка, ваша моральна сила, ваш бойовий дух повинен допомогти нам, нашій команді тут, у Лісабоні. Тому підтримуйте все одно", - попросив він.

ВідеоСпівак MELOVIN відкриє фінал "Євробачення" у Лісабоні

Проте українські співи почнуть лунати там іще до шоу, адже підтримати MELOVINа приїхала перша українська переможниця "Євробачення" Руслана.

Співак MELOVIN відкриє фінал "Євробачення" у Лісабоні

Перед вирішальним дійством на вулицях португальської столиці сформувалася дуже гарна атмосфера – люди з різних куточків Європи веселилися, знайомилися та спілкувалися між собою. Українська громада прихопила з собою синьо-жовті прапори та під час прямого включення скандувала гасла на підтримку своєї країни.

Тим часом на сцені головної фан-зони "Євробачення" з годинним концертом виступила Руслана. Серед інших хітів пролунала її нова пісня, присвячена темі порятунку світу від екологічного лиха.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції